İnegöl Yangın Sprink Sistemi kurulumunu yıllardan beri yapmaktayız. Bu anlamda İnegölde güven esaslı bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Köpüklü yangın söndürme sistemleri firmamız tarafından  genel olarak yanıcı ve sıvı kimyasalların ya da yakıtların söndürülmesinde kullanılmaktadır.

Yangın Sprinkler Sistemi

İnegöl Otomatik yangın sprink sistemleri yangının olduğu  kendiliğinden devreye girerek alevlerin üzerine su sıkarak yangını söndürmeye yarar.Olarak bilinmektedir.

Yangın için alınabilecek birçok önlemler vardır. İşte bunların en başında yangın merdiveni ve söndürme sistemleri gelmektedir.

İnegöl Sprinkler yangın söndürme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnegöl Kuru sprinkler sistemi özellikle donma tehlikesi olan ısıtılmayan binalarda kullanılmaktadır.Böyle  Kuru tip sistemlere  ise yangın dolabı hattı bağlanmamaktadır.

Ayrıca İnegöl’de Davlumbaz Söndürme Sistemleri alanında da firmamız lider konumdadır.Bu alanda İnegölde  ileri teknolojiler kullanarak davlumbaz ortamının güvenliğini maksimum seviyeye çıkarma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

İnegöl Yangın Tüpü, İnegöl Yangın Tüpü Dolumu,İnegöl  Yangın Söndürme Tüpü, Hakkında Bilgi ve Alış Veriş Yapabileceğiniz Tek Adrestir.

NEDERDE KULLANILIR?

Yapı yüksekliği 30.50 m’den fazla olan konut haricindeki bütün yapılar için uygundur.
 Yapı yüksekliği 51.50 m’yi veya 17 katı geçen konutlarda  kullanımı uygundur.,
 Toplam alanı 600 m2 den büyük kapalı otoparklarda kullanımı uygundur.,
 Birden fazla katlı bir bina gibi  içerisindeki yatılan oda sayısı 100’ü veya yatak sayısı 200’ü geçen işletmelerde otellerde, yurtlarda, pansiyonlarda, ve yapı yüksekliği 21.50 m’den fazla olan bütün yataklı tesislerde rahatlıkla kullanılabilir.,
 Toplam alanı 2000 m2’nin üzerinde olan katlı mağazalarda kullanımı son derece uygundur.Aynı zamanda  alışveriş, ticaret, eğlence ve toplanma yerlerinde de kullanımı uygundur.
 Toplam alanı 1000 m2’den fazla olan bina ve tesisler ile , kolay alevlenici ve parlayıcı madde üretilen veya buna benzer bulundurulan yapılarda kullanımı son derece uygundur. İnegöl Yangın Sprink Sistemi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Önemli olan müşteri memnuniyeti olduğu için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Size en kaliteli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

EMS Mimarlık Mühendislik Makine Müteahhitlik San.ve Tic. Ltd.Şti

 Adres:Sinanbey Mah. 20. Metal Sok.No:01/B İnegöl/BURSA
 Tel:0224 712 00 32
 GSM:0532 784 99 05
 E-Mail:info@emsyangintupu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.