İnegöl Yangın Merdiveni kurulum işlerinde sizlere en kaliteli  hizmeti sunmaktayız. inegöl yangın tüpü EMS yangın sistemleri olarak her tür Z tipi yangın merdiveni kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca İnegöl yangın danışmalığı hizmetlerini de vermekteyiz.İnegöl Yangın kapısı gibi son derece kaliteli malzemeden yapılmış yangın kapılarını da hizmete sunmaktayız.Bununla birlikte İnegölde Yangın dolabı ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.Ayrıca İnegöl Yangın Sprinkler sistemi de kurmaktayız.Bununla birlikte İnegöl’de yangın temel eğitimi de vermekteyiz. Bunun için bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz.

İnegöl Yangın Merdiveni

İnegölde yangınlarda yaşanan can kayıplarının artmaması için  yangın merdivenleri gündemin en önemli konusudur. “Türkiye’de en fazla kullanımı yaygın olan  dairesel tip yangın merdivenleri bazı açılardan  can güvenliği açısından risk taşıdığı konusunda görüşler oluşmaktadır.Türkiye’de  sıklıkla kullanım alanı bulan dairesel tip yangın merdivenlerinin  dez avantajı olarak yangında kaçışa imkân vermeyen bir durumu ön plana çıkardığı bilinmektedir. Bu tür yangın merdivenlerinin  demir parmaklıkları ve aynı zamanda  kilitlenebilen kapıları nedeniyle, Z tipi yangın merdivenine geçilmesi gerektiği konusunda görüşler ağır basmaktadır.Bu anlamda yapılan pek çok yangın merdiveni artık z tipi olarak yapılmasına başlanmıştır.

İnegöl Yangın Merdiveni konusunda sizlere en iyi Z tipi yangın merdiveni kurulumunu yapmaktayız. İnegöl Yangın Merdiveni

  • Z Tipi Yangın Merdivenleri  Özellikleri: ( Çift Kollu Yangın Merdivenleri ), Dairesel Yangın  türü … ayrıca  yangından korunmuş elektrostatik metal boyaları ile yapılabilmektedir.
  • Yangın Merdivenleri. Z ve silindir yangın merdiveni olarak inşa edilmektedir.

Bu anlamda siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik yangın merdivenlerini inşa etmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçerek cazip fiyatlarımızdan siz de istifade edebilirsiniz. İnegölde bulunan firmamızı ziyaret edip  yangın merdivenleri konusunda açıklayıcı bilgiler verebiliriz. Ya da bizi iş yerinize çağırır ücretsiz keşif işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

İnegöl Yangın Merdiveni çeşitleri hakkında aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve size en uygun en ekonomik z tipi yangın merdiveni kurulumunu gerçekleştirelim. İnegölde yanfın Merdiveni firması olarak her tür yangın ile ilgili önlem ve techizat ekipman tedariklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EMS Mimarlık Mühendislik Makine Müteahhitlik San.ve Tic. Ltd.Şti

 Adres:Sinanbey Mah. 20. Metal Sok.No:01/B İnegöl/BURSA
 Tel:0224 712 00 32
 GSM:0532 784 99 05
 E-Mail:info@emsyangintupu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.