İnegöl Yangın Danışmanlığı hizmetlerinde siz değerli halkımız yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Yangın danışmanlığı İnegöl ilçesinde EMS yangın Sistemleri tarafından yıllardan beri çok başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İnegöl yangın danışmanlığı için hemen bizi arayabilirsiniz. Bu konuda yetkin alanında uzman kadromuz her tür yangın danışmanlığı hizmetini vermektedir.

YANGIN DANIŞMALIĞI İNEGÖL

Yangın danışmanlığı konusunda  verdiğimiz hizmetleri aşağıdaki başlıklar altında sıralamaktayız. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnegöl Yangın Danışmanlığı hizmetlerimiz.

1- Acil durum tahliye planlarının incelenmesinin gerçekleştirilmesini yapmaktayız. Şayet , tahliye planı yok ise  tahliye planı hazırlamaktayız.hazırlanması

2- Yangın için Acil durum ekiplerinin oluşturulmasının gerçekleştirilmesi, inegölde acil durum ekibinin eğitilmesinin gerçekleştirilmesini yapmaktayız.

3- Yangın kaçış senaryoları yok ise hazırlanması var ise yangın kaçış senoryasının güncellenmesini büyük bir titizlikle yapmaktayız.  Şayet yangın kaçış senoryası yok ise yapının mevcut planına göre yangın kaçış senaryolarının oluşturulmasını yapmaktayız.

4- Yangından önleme ve söndürme gibi teknik çizelgelerin ve   teçhizat ve malzemelerinin durum tespitlerinin yapılarak hazırlanması.

5- Bina tahliye çıkışlarının kullanılabilirlik kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

6- İnegölde Sprinkler yangın söndürme sistemlerine ait  oluşturulan yangın pompalarının  her türlü fiziki  kontrollerinin sağlanması.

7- Yangın hidrantlarının ve  su basınç kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

8- Şayet  var ise  İtfaiye aracının ve malzemelerinin faaliyet kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

9- Daha önceden Oluşturulan acil durum ekibi ile  hazırlanan yangın senaryosu kapsamında yangın tatbikatı yapılmasının gerçekleştirilmesi.

10- Genel Yangın Eğitimi verilmesi.

11- Yangın önleme  ve  bununla birlikte  söndürme teçhizatlarının kullanım tatbikatının yapılması.

12- Bütün bu işlemler sonucunda yapılan çalışmalara ait   raporlama yapılması

İnegöl’de deneyimli Yangın eğitim uzmanlarımızın bilgi ve tecrübeleri ile  birleştirilip kurumunuzun tüm değerlendirilmeleri yapılıp artı ve eksi yönleri göz önünde bulundurularak  sizin için en uygun yangın danışmanlığı hizmeti verilecektir.  İnegöl Yangın Danışmanlığı ile yangın konusunda hiç bir eksiğiniz kalmadan güven içinde iş yari ya da konutunuzda ikamete ve hizmetlerinize devam edebileceksiniz. İnegöl Yangın tüpü tedariklerinizi de bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Her tür yangın ile ilgili donanım ve ekipman ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. İnegöl Yangın Danışmanlığı bizim uzmanlık alanımızdır. Bizi  hemen arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.